H01

Teamfoto

Spelers H01

Jelle Bentveld
Simon Bertels
Rik van Brussel
Seb Gardeniers
Ivo Klap
Tom Kouwenhoven
Floris Langenbach
Micha Laurey
Pepijn Mattie
Boudewijn van Nieuwenhuize
Sander van Oostrom
Roderick Peul
Marnik Rietveld
David Schade
Puck Usman
Jarmo van der Velden
Thomas Visser
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Vincent de Geus
Assistent coach Arthur Pinckaers
Manager Fred Driessen
Trainer Hans Streeder
Aanvoerder Pepijn Mattie
Scheidsrechtersverantw. Fred Driessen
Scheidsrechtersverantw. Boudewijn van Nieuwenhuize

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur H1 Forescate H1 14:45
Ommoord H1 Pollux H1 14:45
Roomburg H1 Rijswijk H1 14:45
Schiedam H1 HUDITO H1 14:45
Warande H1 DSHC H1 14:45
Zoetermeer H1 IJssel H1 14:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17 nov 10:45 H02 (O) Pinok√© H7 Team
3 nov 10:45 H02 (O) LOHC H3 Team
20 okt 11:00 H03 Berkel Rodenrijs H3 Team
 

Verslagen

Tegenstander Datum
MHC Forescate H1 13-10-2019
HC Etten-Leur H1 6-10-2019
OMHC H1 29-9-2019
Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 22-9-2019
MHC De Warande H1 15-9-2019

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Etten-Leur H1 5 13 4 1 0
2 Schiedam H1 4 12 4 0 0
3 Roomburg H1 5 11 3 2 0
4 Zoetermeer H1 5 10 3 1 1
5 IJssel H1 4 6 2 0 2
6 HUDITO H1 5 6 2 0 3
7 Rijswijk H1 5 6 2 0 3
8 DSHC H1 5 6 2 0 3
9 Forescate H1 5 4 1 1 3
10 Ommoord H1 5 4 1 1 3
11 Pollux H1 5 3 1 0 4
12 Warande H1 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
20 okt Rijswijksche Hockey Club H1 14:15 14:45 thuis - Rabo-veld
27 okt VMHC Pollux H1 13:40 14:45 uit
3 nov HC De IJssel H1 14:15 14:45 thuis - Rabo-veld
10 nov DSHC H1 uit
17 nov D.H.C. Hudito H1 14:15 14:45 thuis - Rabo-veld
24 nov HC Schiedam H1 uit
8 mrt MHC De Warande H1 uit
15 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 thuis
22 mrt OMHC H1 uit
29 mrt HC Etten-Leur H1 thuis
5 apr MHC Forescate H1 thuis
19 apr Rijswijksche Hockey Club H1 uit
26 apr VMHC Pollux H1 thuis
3 mei HC De IJssel H1 uit
10 mei DSHC H1 thuis
17 mei D.H.C. Hudito H1 uit
24 mei HC Schiedam H1 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Pollux H1 DSHC H1 3-4
Rijswijk H1 HUDITO H1 2-5
Forescate H1 Schiedam H1 0-3
Ommoord H1 Zoetermeer H1 1-0
IJssel H1 Etten-Leur H1 2-6
Roomburg H1 Warande H1 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Etten-Leur H1 Ommoord H1 3-0
Schiedam H1 Rijswijk H1 5-1
HUDITO H1 Pollux H1 1-4
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-2
Warande H1 Forescate H1 1-6
DSHC H1 IJssel H1 2-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
IJssel H1 HUDITO H1 0-3
Roomburg H1 Ommoord H1 2-1
Forescate H1 Zoetermeer H1 2-4
DSHC H1 Etten-Leur H1 3-4
Rijswijk H1 Warande H1 4-0
Pollux H1 Schiedam H1 1-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HUDITO H1 DSHC H1 1-2
Etten-Leur H1 Roomburg H1 2-2
Ommoord H1 Forescate H1 1-1
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 3-1
Warande H1 Pollux H1 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
DSHC H1 Schiedam H1 0-4
IJssel H1 Warande H1 5-0
Rijswijk H1 Ommoord H1 3-1
Pollux H1 Zoetermeer H1 1-7
HUDITO H1 Etten-Leur H1 1-3
Forescate H1 Roomburg H1 1-4