H01

Teamfoto

Spelers H01

Jelle Bentveld
Rik van Brussel
Martijn Alexander Dolman
Seb Gardeniers
Ivo Klap
Tom Kouwenhoven
Floris Langenbach
Micha Laurey
Pepijn Mattie
Mees Montanus
Boudewijn van Nieuwenhuize
Sander van Oostrom
Florian Schade
David Schade
Puck Usman
Jarmo van der Velden
Thomas Visser
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Vincent de Geus
Assistent coach Arthur Pinckaers
Manager Fred Driessen
Trainer Hans Streeder
Aanvoerder Pepijn Mattie
Scheidsrechtersverantw. Fred Driessen
Scheidsrechtersverantw. Boudewijn van Nieuwenhuize

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate H1 DSHC H1 14:45
IJssel H1 Roomburg H1 14:45
Ommoord H1 HUDITO H1 14:45
Pollux H1 Schiedam H1 14:45
Warande H1 Rijswijk H1 14:45
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 14:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
3 okt 12:10 MB1 HMHC Saxenburg MB1 Team , Jelle  Bentveld , Seb   Gardeniers
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijswijk H1 4 10 3 1 0
2 Roomburg H1 3 9 3 0 0
3 HUDITO H1 4 7 2 1 1
4 Zoetermeer H1 3 7 2 1 0
5 Ommoord H1 4 7 2 1 1
6 Pollux H1 4 7 2 1 1
7 Forescate H1 4 6 2 0 2
8 Schiedam H1 4 5 1 2 1
9 Etten-Leur H1 4 4 1 1 2
10 DSHC H1 4 2 0 2 2
11 IJssel H1 4 0 0 0 4
12 Warande H1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
4 okt HC De IJssel H1 13:40 14:45 uit
11 okt OMHC H1 14:15 14:45 thuis - Rabo-veld
18 okt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 thuis
25 okt VMHC Pollux H1 uit
1 nov D.H.C. Hudito H1 thuis
8 nov HC Schiedam H1 thuis
15 nov HC Etten-Leur H1 13:05 14:45 uit
22 nov Rijswijksche Hockey Club H1 thuis
7 mrt DSHC H1 thuis
14 mrt MHC Forescate H1 uit
21 mrt MHC De Warande H1 thuis
28 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 uit
3 apr HC De IJssel H1 thuis
11 apr OMHC H1 uit
18 apr VMHC Pollux H1 thuis
25 apr D.H.C. Hudito H1 uit
2 mei HC Schiedam H1 uit
9 mei HC Etten-Leur H1 thuis
16 mei Rijswijksche Hockey Club H1 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Forescate H1 HUDITO H1 2-1
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-1
Warande H1 Pollux H1 2-4
IJssel H1 Schiedam H1 2-3
Zoetermeer H1 Ommoord H1 3-0
DSHC H1 Roomburg H1 0-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Schiedam H1 Rijswijk H1 1-1
HUDITO H1 Warande H1 7-1
Etten-Leur H1 DSHC H1 2-2
Roomburg H1 Forescate H1 3-2
Ommoord H1 IJssel H1 4-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Forescate H1 Etten-Leur H1 3-2
Zoetermeer H1 HUDITO H1 1-1
IJssel H1 Pollux H1 0-1
Warande H1 Roomburg H1 1-6
DSHC H1 Rijswijk H1 1-2
Ommoord H1 Schiedam H1 2-0
DONDERDAG 24 SEPTEMBER 2020
Pollux H1 Zoetermeer H1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Pollux H1 Ommoord H1 2-2
Schiedam H1 DSHC H1 2-2
HUDITO H1 IJssel H1 3-0
Rijswijk H1 Forescate H1 3-0
Etten-Leur H1 Warande H1 3-1