H01

Spelers H01

Lars Barkmeijer
Jelle Bentveld
Rik van Brussel
Seb Gardeniers
Tom Kouwenhoven
Floris Langenbach
Micha Laurey
Pepijn Mattie
Mees Montanus
Dominique van Nieuwenhuize
Boudewijn van Nieuwenhuize
Sander van Oostrom
Florian Schade
Puck Usman
Jarmo van der Velden
Thomas Visser
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Vincent de Geus
Aanvoerder Pepijn Mattie
Manager Fred Driessen
Trainer Hans Streeder
Scheidsrechtersverantw. Fred Driessen
Scheidsrechtersverantw. Boudewijn van Nieuwenhuize

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H1 Roomburg H1 14:45
Forescate H1 Zoetermeer H1 14:45
HUDITO H1 Schiedam H1 14:45
Pollux H1 IJssel H1 14:45
Rijswijk H1 Ommoord H1 14:45
Warande H1 Etten-Leur H1 14:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13 nov 17:45 JA2 LOHC JA3 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schiedam H1 7 19 6 1 0
2 Zoetermeer H1 7 16 5 1 1
3 HUDITO H1 7 15 5 0 2
4 Rijswijk H1 7 14 4 2 1
5 DSHC H1 7 12 4 0 3
6 Roomburg H1 7 11 3 2 2
7 Forescate H1 7 10 3 1 3
8 IJssel H1 7 7 2 1 4
9 Ommoord H1 7 7 2 1 4
10 Etten-Leur H1 7 4 1 1 5
11 Pollux H1 7 3 1 0 6
12 Warande H1 7 3 1 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
31 okt DSHC H1 13:30 14:45 uit
7 nov D.H.C. Hudito H1 14:15 14:45 thuis - 1 Rabo-veld
14 nov OMHC H1 uit
21 nov HC Schiedam H1 14:15 14:45 thuis - 1 Rabo-veld
13 mrt Rijswijksche Hockey Club H1 uit
20 mrt HC Etten-Leur H1 thuis
27 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 uit
3 apr HC De IJssel H1 thuis
10 apr VMHC Pollux H1 uit
24 apr MHC Forescate H1 thuis
1 mei MHC De Warande H1 uit
8 mei DSHC H1 thuis
15 mei D.H.C. Hudito H1 uit
22 mei OMHC H1 thuis
29 mei HC Schiedam H1 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Warande H1 Forescate H1 1-3
HUDITO H1 IJssel H1 4-2
Ommoord H1 Zoetermeer H1 0-5
DSHC H1 Pollux H1 5-3
Roomburg H1 Rijswijk H1 3-3
Schiedam H1 Etten-Leur H1 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur H1 Roomburg H1 2-1
Rijswijk H1 Warande H1 6-0
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-1
Pollux H1 HUDITO H1 1-3
IJssel H1 Ommoord H1 1-1
Forescate H1 DSHC H1 2-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 2-2
Ommoord H1 Pollux H1 2-1
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-4
Schiedam H1 IJssel H1 3-0
HUDITO H1 Forescate H1 3-1
DSHC H1 Warande H1 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Forescate H1 Ommoord H1 3-1
Pollux H1 Schiedam H1 1-2
Rijswijk H1 DSHC H1 3-2
Warande H1 HUDITO H1 3-2
IJssel H1 Roomburg H1 0-2
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 6-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Ommoord H1 Warande H1 2-1
Etten-Leur H1 IJssel H1 2-7
HUDITO H1 DSHC H1 5-4
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 1-0
Roomburg H1 Pollux H1 5-0
Schiedam H1 Forescate H1 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Warande H1 Schiedam H1 0-2
Rijswijk H1 HUDITO H1 2-0
Forescate H1 Roomburg H1 1-1
IJssel H1 Zoetermeer H1 4-0
Pollux H1 Etten-Leur H1 3-0
DSHC H1 Ommoord H1 5-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Etten-Leur H1 Forescate H1 1-4
Ommoord H1 HUDITO H1 1-2
Schiedam H1 DSHC H1 4-1
Roomburg H1 Warande H1 6-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 8-2
IJssel H1 Rijswijk H1 2-3