D01

Spelers D01

Charlotte Albers
Michelle Bakker
Zara den Boer
Marloes de Bondt
Rhodée Boon
Britt Bosboom
Daan Driessen
Fleur van Exel
Nienke Galama
Sophie ‘t Hart
Chaja Kater
Elizabeth Melis
Demi Ober
Carlijn Sep
Karlijn Smit
Sarah de Wit
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Joost van Eyk
Aanvoerder Michelle Bakker
Aanvoerder Demi Ober
Manager Robert den Boer
Scheidsrechtersverantw. Zara den Boer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D1 Hoorn (WFHC) D1 12:45
Roomburg D1 Alkmaar D1 12:45
Bennebroek D1 Maarssen D1 12:45
Overbos D1 Zwaluwen D1 12:45
Hisalis D1 FIT D1 12:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13 apr 14:15 MO18-1 AMHC FIT MO18-1 Team , Britt  Bosboom , Sarah de Wit
6 apr 17:45 MO18-2 HC Alphen MO18-2 Team , Fleur van Exel , Zara den Boer
23 mrt 14:15 MO18-1 V.M.H.C. CARTOUCHE MO18-1 Team , Michelle  Bakker , Zara den Boer
16 mrt 14:15 MO18-1 Hockeyclub AMVJ MO18-1 Team , Chaja  Kater , Karlijn  Smit
9 mrt 10:15 MO16-1 Hockey Club Rotterdam MO16-4 Team , Marloes de Bondt , Carlijn  Sep
2 mrt 16:15 MO18-4 HC Pijnacker MO18-2 Team , Sophie  ‘t Hart , Daan  Driessen
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar D1 10 27 9 0 1
2 Maarssen D1 10 20 6 2 2
3 Castricum D1 10 20 6 2 2
4 Roomburg D1 10 19 5 4 1
5 Overbos D1 10 16 4 4 2
6 FIT D1 10 13 4 1 5
7 Amersfoort D1 10 12 3 3 4
8 Zwaluwen D1 10 9 2 3 5
9 Hisalis D1 10 8 2 2 6
10 Bennebroek D1 10 4 1 1 8
11 Hoorn (WFHC) D1 10 4 0 4 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
3 mrt Alkmaarsche M.H.C. D1 12:15 12:45 thuis - 1 Rabo-veld
10 mrt Zwaluwen Utrecht D1 11:35 12:45 uit
17 mrt MHV Maarssen D1 12:15 12:45 thuis - 1 Rabo-veld
24 mrt Rijswijksche Hockey Club D1 (oefenpot) 12:45 uit
7 apr AMHC FIT D1 12:15 12:45 thuis - 1 Rabo-veld
14 apr MHC Castricum D1 11:30 12:45 uit
21 apr MHC Bennebroek D1 thuis
26 mei BHC Overbos D1 11:35 12:45 uit
2 jun H.C. HISALIS D1 11:50 12:45 uit
9 jun Hockeyclub Amersfoort D1 thuis
16 jun WFHC D1 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
FIT D1 Hisalis D1 (4-0)final
Maarssen D1 Bennebroek D1 (9-0)final
Zwaluwen D1 Overbos D1 (2-2)final
Hoorn (WFHC) D1 Amersfoort D1 (1-2)final
Alkmaar D1 Roomburg D1 (1-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Overbos D1 Maarssen D1 (1-1)final
Roomburg D1 Zwaluwen D1 (3-0)final
Castricum D1 FIT D1 (4-1)final
Amersfoort D1 Alkmaar D1 (0-2)scheduled
Hisalis D1 Hoorn (WFHC) D1 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Maarssen D1 Roomburg D1 (2-2)final
Alkmaar D1 Hoorn (WFHC) D1 (9-1)final
Zwaluwen D1 Amersfoort D1 (3-1)final
FIT D1 Bennebroek D1 (4-1)final
Castricum D1 Hisalis D1 (6-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Amersfoort D1 Maarssen D1 (1-2)final
Bennebroek D1 Castricum D1 (1-5)final
Overbos D1 FIT D1 (4-0)final
Hisalis D1 Alkmaar D1 (0-4)final
Hoorn (WFHC) D1 Zwaluwen D1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
FIT D1 Roomburg D1 (2-2)final
Bennebroek D1 Hisalis D1 (0-3)final
Zwaluwen D1 Alkmaar D1 (2-1)scheduled
Maarssen D1 Hoorn (WFHC) D1 (3-1)final
Castricum D1 Overbos D1 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alkmaar D1 Maarssen D1 (3-1)scheduled
Overbos D1 Bennebroek D1 (7-0)final
Roomburg D1 Castricum D1 (2-0)final
Amersfoort D1 FIT D1 (3-2)final
Hisalis D1 Zwaluwen D1 (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Maarssen D1 Zwaluwen D1 (2-1)final
Castricum D1 Amersfoort D1 (2-2)final
Bennebroek D1 Roomburg D1 (1-4)final
Overbos D1 Hisalis D1 (7-0)final
FIT D1 Hoorn (WFHC) D1 (5-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alkmaar D1 FIT D1 (6-0)scheduled
Hoorn (WFHC) D1 Castricum D1 (1-6)final
Roomburg D1 Overbos D1 (4-4)final
Amersfoort D1 Bennebroek D1 (5-0)final
Hisalis D1 Maarssen D1 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Roomburg D1 Hisalis D1 (4-3)final
Bennebroek D1 Hoorn (WFHC) D1 (2-2)final
Overbos D1 Amersfoort D1 (3-2)final
Castricum D1 Alkmaar D1 (1-4)scheduled
FIT D1 Zwaluwen D1 (4-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Zwaluwen D1 Castricum D1 (1-1)final
Maarssen D1 FIT D1 (4-2)final
Alkmaar D1 Bennebroek D1 (6-1)scheduled
Hoorn (WFHC) D1 Overbos D1 (2-2)final
Amersfoort D1 Roomburg D1 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg D1 Hoorn (WFHC) D1 (3-1)final
Overbos D1 Alkmaar D1 (0-2)scheduled
Bennebroek D1 Zwaluwen D1 (1-0)final
Castricum D1 Maarssen D1 (3-2)final
Hisalis D1 Amersfoort D1 (3-3)final