H01

Teamfoto

Spelers H01

Lars Barkmeijer
Bob van Brussel
Martijn Dolman
Rogier Dolman
Valentijn Hakkers
Tom Kouwenhoven
Floris Langenbach
Micha Laurey
Pepijn Mattie
Mees Montanus
Dominique van Nieuwenhuize
Boudewijn van Nieuwenhuize
Sander van Oostrom
Floris-Tijn Schuijt
Steven Timmer
Pepijn Tromp
Thomas Visser
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Vincent de Geus
Assistent coach Oskar Snijders
Aanvoerder Pepijn Mattie
Manager Fred Driessen
Manager Marvin van Ginkel
Scheidsrechtersverantw. Boudewijn van Nieuwenhuize

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg H1 Naarden H1 14:45
GCHC H1 Myra H1 14:45
Groningen H1 Qui Vive H1 14:45
Hilversum H1 HBS H1 14:45
Reigers H1 Alphen H1 14:45
Forescate H1 Leiden H1 14:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
20 apr 14:15 JO14-1 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO14-1 Team
13 apr 10:45 JO18-2 HCRB JO18-2 Team
6 apr 12:45 JO16-2 HV Westland JO16-1 Team
23 mrt 16:00 JO18-2 HV Bleiswijk JO18-1 Team
16 mrt 16:00 JO14-1 B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO14-1 Team
9 mrt 17:45 JO18-2 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO18-3 Team
2 mrt 17:45 JO16-3 Klein Zwitserland JO16-3 Team , Bob van Brussel , Valentijn  Hakkers
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 11 28 9 1 1
2 Leiden H1 11 26 8 2 1
3 Roomburg H1 11 22 7 1 3
4 HBS H1 11 19 6 1 4
5 Forescate H1 11 17 5 2 4
6 Myra H1 11 14 4 2 5
7 Alphen H1 11 13 4 1 6
8 GCHC H1 11 13 4 1 6
9 Qui Vive H1 11 12 3 3 5
10 Groningen H1 11 10 3 1 7
11 Naarden H1 11 10 2 4 5
12 Hilversum H1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
3 mrt Hockey Club Naarden H1 14:15 14:45 thuis - 1 Rabo-veld
7 mrt SV Kampong Hockey H1 19:15 20:30 uit
10 mrt U.H.C.QUI VIVE H1 13:45 14:45 uit
17 mrt MHCHBS H1 14:15 14:45 thuis - 1 Rabo-veld
24 mrt LOHC H1 uit
7 apr HC Alphen H1 14:15 14:45 thuis - 1 Rabo-veld
14 apr MHC Forescate H1 14:00 14:45 uit
21 apr HMHC H1 thuis
28 apr GHHC Groningen H1 11:55 14:45 uit
5 mei MHC de Reigers H1 uit
12 mei G.C.H.C. H1 thuis
26 mei HV Myra H1 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Myra H1 GCHC H1 (3-2)final
Leiden H1 Forescate H1 (0-2)final
Alphen H1 Reigers H1 (2-3)final
Naarden H1 Roomburg H1 (1-6)final
Qui Vive H1 Groningen H1 (3-2)final
HBS H1 Hilversum H1 (6-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
GCHC H1 Naarden H1 (2-2)final
Groningen H1 HBS H1 (4-2)final
Roomburg H1 Qui Vive H1 (2-0)final
Hilversum H1 Leiden H1 (0-7)final
Reigers H1 Myra H1 (4-3)final
Forescate H1 Alphen H1 (0-5)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leiden H1 Groningen H1 (5-0)final
Alphen H1 Hilversum H1 (3-2)final
Qui Vive H1 GCHC H1 (2-1)final
HBS H1 Roomburg H1 (2-4)final
Forescate H1 Reigers H1 (1-2)final
Naarden H1 Myra H1 (2-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Roomburg H1 Leiden H1 (1-5)final
GCHC H1 HBS H1 (1-4)final
Groningen H1 Alphen H1 (6-4)final
Myra H1 Qui Vive H1 (1-0)final
Reigers H1 Naarden H1 (5-3)final
Hilversum H1 Forescate H1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HBS H1 Myra H1 (6-3)final
Leiden H1 GCHC H1 (3-2)final
Hilversum H1 Reigers H1 (1-7)final
Qui Vive H1 Naarden H1 (1-1)final
Forescate H1 Groningen H1 (1-1)final
Alphen H1 Roomburg H1 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
GCHC H1 Alphen H1 (3-1)final
Myra H1 Leiden H1 (2-4)final
Groningen H1 Hilversum H1 (5-2)final
Roomburg H1 Forescate H1 (3-1)final
Naarden H1 HBS H1 (1-3)final
Reigers H1 Qui Vive H1 (4-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HBS H1 Qui Vive H1 (5-4)final
Hilversum H1 Roomburg H1 (2-1)final
Groningen H1 Reigers H1 (3-4)final
Leiden H1 Naarden H1 (2-2)final
Alphen H1 Myra H1 (7-0)final
Forescate H1 GCHC H1 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
GCHC H1 Hilversum H1 (2-1)final
Myra H1 Forescate H1 (4-2)final
Reigers H1 HBS H1 (2-1)scheduled
Roomburg H1 Groningen H1 (3-1)final
Naarden H1 Alphen H1 (1-3)final
Qui Vive H1 Leiden H1 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leiden H1 HBS H1 (2-2)final
Alphen H1 Qui Vive H1 (1-1)final
Groningen H1 GCHC H1 (0-3)final
Roomburg H1 Reigers H1 (2-2)final
Forescate H1 Naarden H1 (4-1)final
Hilversum H1 Myra H1 (2-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HBS H1 Alphen H1 (4-3)final
Leiden H1 Reigers H1 (5-1)final
Naarden H1 Hilversum H1 (6-2)final
Qui Vive H1 Forescate H1 (1-1)final
GCHC H1 Roomburg H1 (5-2)final
Myra H1 Groningen H1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg H1 Myra H1 (4-3)final
Alphen H1 Leiden H1 (2-3)final
Hilversum H1 Qui Vive H1 (3-4)final
Groningen H1 Naarden H1 (1-3)final
Reigers H1 GCHC H1 (2-1)final
Forescate H1 HBS H1 (3-2)final