H01

Spelers H01

Jens van Akkeren
Jelle Bentveld
Rik van Brussel
Rutger Buma
Tom Buur
Maikel Doting
Geoffrey Dubois
Oscar van Elteren
Ivo Klap
Floris Langenbach
Micha Laurey
Pepijn Mattie
Boudewijn van Nieuwenhuize
Sander van Oostrom
Roderick Peul
David Schade
Bas Schippers
Puck Usman
Mees Usman
Thomas Visser
 

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pepijn Mattie
Manager Fred Driessen
Assistent coach Vincent de Geus
Trainer/Coach Maurits Eikenhout
Scheidsrechtersverantw. Fred Driessen
Scheidsrechtersverantw. Boudewijn van Nieuwenhuize

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H1 DSHC H1 14:45
Etten-Leur H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Forescate H1 Warande H1 14:45
Pollux H1 Zoetermeer H1 14:45
Rijswijk H1 Groen-Geel H1 14:45
Schiedam H1 Roomburg H1 14:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
2 jun 11:00 H02 R.H.V. Leonidas H4 Team , Mees  Usman , Ivo  Klap
25 mei 12:30 JA2 D.H.C. Hudito JA1 Team , Boudewijn van Nieuwenhuize , Jens van Akkeren
 

Verslagen

Tegenstander Datum
Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs H1 19-5-2019
MHC De Warande H1 12-5-2019
Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14-4-2019
DSHC H1 7-4-2019
Hockeyclub Barendrecht H1 31-3-2019
Rijswijksche Hockey Club H1 17-3-2019
HC Schiedam H1 18-11-2018
Groen-Geel H1 28-10-2018
Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14-10-2018
DSHC H1 7-10-2018
Hockeyclub Barendrecht H1 30-9-2018
VMHC Pollux H1 23-9-2018
Rijswijksche Hockey Club H1 16-9-2018
MHC Forescate H1 9-9-2018

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs H1 20 45 14 3 3
2 Roomburg H1 20 37 10 7 3
3 Schiedam H1 20 35 11 2 7
4 Etten-Leur H1 20 33 10 3 7
5 Zoetermeer H1 20 29 9 2 9
6 Warande H1 20 27 8 3 9
7 DSHC H1 20 26 8 2 10
8 Forescate H1 20 25 7 4 9
9 Pollux H1 20 25 7 4 9
10 Rijswijk H1 20 21 4 9 7
11 Barendrecht H1 20 18 4 6 10
12 Groen-Geel H1 20 15 4 3 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
26 mei HC Schiedam H1 13:50 14:45 uit
2 jun HC Etten-Leur H1 14:15 14:45 thuis - Rabo-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Warande H1 Pollux H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Warande H1 DSHC H1 1-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Warande H1 3-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
Warande H1 Roomburg H1 4-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Warande H1 Forescate H1 3-2
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 1-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 3-4
Roomburg H1 Schiedam H1 0-1
DSHC H1 Barendrecht H1 4-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 DSHC H1 4-3
Etten-Leur H1 Roomburg H1 1-1
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 1-1
Forescate H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-2
Rijswijk H1 Warande H1 3-3
Pollux H1 Groen-Geel H1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Schiedam H1 Etten-Leur H1 1-0
Forescate H1 Roomburg H1 0-2
Rijswijk H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 Warande H1 3-1
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 3-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 5-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-3
Warande H1 Barendrecht H1 1-2
Roomburg H1 Rijswijk H1 2-2
Groen-Geel H1 DSHC H1 1-3
Etten-Leur H1 Forescate H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 5-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Pollux H1 Roomburg H1 0-1
Barendrecht H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-1
DSHC H1 Warande H1 4-3
Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 2-2
Schiedam H1 Forescate H1 3-2
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Roomburg H1 Barendrecht H1 3-0
Warande H1 Zoetermeer H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 DSHC H1 5-3
Etten-Leur H1 Pollux H1 2-1
Forescate H1 Rijswijk H1 1-0
Groen-Geel H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-3
Groen-Geel H1 Warande H1 3-2
DSHC H1 Roomburg H1 2-3
Barendrecht H1 Etten-Leur H1 0-3
Pollux H1 Forescate H1 2-1
Schiedam H1 Rijswijk H1 3-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Etten-Leur H1 DSHC H1 6-2
Berkel-Rodenrijs H1 Groen-Geel H1 2-0
Warande H1 Schiedam H1 4-2
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-0
Forescate H1 Barendrecht H1 1-1
Rijswijk H1 Pollux H1 1-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 2-4
Schiedam H1 Pollux H1 2-1
Barendrecht H1 Rijswijk H1 0-0
DSHC H1 Forescate H1 2-1
Warande H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-0
Groen-Geel H1 Roomburg H1 3-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Etten-Leur H1 Groen-Geel H1 3-1
Rijswijk H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Schiedam H1 2-1
Forescate H1 Zoetermeer H1 3-1
Roomburg H1 Warande H1 4-2
Pollux H1 Barendrecht H1 3-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 3-2
DSHC H1 Pollux H1 8-3
Schiedam H1 Barendrecht H1 5-0
Groen-Geel H1 Forescate H1 0-2
Berkel-Rodenrijs H1 Roomburg H1 1-2
Warande H1 Etten-Leur H1 2-1