D01

Teamfoto

Spelers D01

Michelle Bakker
Zara den Boer
Marloes de Bondt
Britt Bosboom
Fleur van Exel
Liesanne Gordijn
Chaja Kater
Anne Lemmens
Judith Littel
Elke Neefs
Emma Pigmans
Dimmy van Ruiten
Janneke Sypkens
Daya Waisvisz
Nienke van der Walle
Marjolein Wetzels
Sarah de Wit
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Maurits Eikenhout
Assistent coach Merlijn Thunnissen
Manager Marije Knijff
Trainer Merlijn Thunnissen
Aanvoerder Liesanne Gordijn
Scheidsrechtersverantw. Liesanne Gordijn
Potbeheerder Marije Knijff

Aankomende speelronde

Verslagen

Tegenstander Datum
Groen-Geel D1 13-9-2020
Dopie D1 6-9-2020

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D1 6 16 5 1 0
2 Kieviten D1 6 12 4 0 2
3 Forescate D1 6 11 3 2 1
4 Berkel-Rodenrijs D1 6 9 3 0 3
5 Pollux D1 6 9 2 3 1
6 Groen-Geel D1 6 8 2 2 2
7 IJssel D1 6 8 2 2 2
8 Dopie D1 6 7 2 1 3
9 Rapid D1 6 7 2 1 3
10 Dordrecht D1 6 6 2 0 4
11 Pelikaan D1 6 6 1 3 2
12 Ypenburg D1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Roomburg D1 Dopie D1 2-1
Dordrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Forescate D1 Groen-Geel D1 4-3
IJssel D1 Pelikaan D1 3-3
Kieviten D1 Rapid D1 4-2
Pollux D1 Ypenburg D1 4-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 1-0
Rapid D1 IJssel D1 4-2
Dopie D1 Kieviten D1 0-2
Groen-Geel D1 Roomburg D1 0-1
Ypenburg D1 Dordrecht D1 3-4
Pelikaan D1 Pollux D1 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Dordrecht D1 Pollux D1 1-2
IJssel D1 Dopie D1 5-3
Forescate D1 Ypenburg D1 3-1
Kieviten D1 Groen-Geel D1 0-2
Roomburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 6-3
Rapid D1 Pelikaan D1 3-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Berkel-Rodenrijs D1 Kieviten D1 2-0
Pelikaan D1 Dordrecht D1 3-0
Pollux D1 Forescate D1 1-1
Ypenburg D1 Roomburg D1 1-3
Groen-Geel D1 IJssel D1 2-1
Dopie D1 Rapid D1 3-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Kieviten D1 Ypenburg D1 4-1
Rapid D1 Groen-Geel D1 1-1
IJssel D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Roomburg D1 Pollux D1 3-3
Dopie D1 Pelikaan D1 5-1
Forescate D1 Dordrecht D1 6-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Pollux D1 Kieviten D1 1-3
Ypenburg D1 IJssel D1 1-1
Pelikaan D1 Forescate D1 0-0
Dordrecht D1 Roomburg D1 0-6
Groen-Geel D1 Dopie D1 2-2
Berkel-Rodenrijs D1 Rapid D1 2-0