D01

Spelers D01

Michelle Bakker
Zara den Boer
Marloes de Bondt
Britt Bosboom
Daan Driessen
Fleur van Exel
Saskia 't Hart
Laurette de Jong
Judith Kluitman
Demi Ober
Emma Pigmans
Jetske Redeker
Nienke van der Walle
Marjolein Wetzels
Laura Wiegmann
Sarah de Wit
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Arthur Pinckaers
Manager Robert den Boer
Trainer Laurette de Jong
Scheidsrechtersverantw. Robert den Boer
Scheidsrechtersverantw. Marloes de Bondt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 12:45
Dordrecht D1 Groen-Geel D1 12:45
Kieviten D1 IJssel D1 12:45
Pollux D1 Forescate D1 12:45
Rapid D1 Pelikaan D1 12:45
Roomburg D1 Dopie D1 12:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9 okt 10:30 MB1 V.M.H.C. CARTOUCHE MB2 Team
2 okt 14:30 MA2 Noordwijk MA2 Team , Zara den Boer , Nienke van der Walle
26 sep 09:00 JC5 MHC Forescate JC4 Marjolein  Wetzels
25 sep 12:15 MB1 L.S.C. ALECTO MB1 Team , Demi  Ober , Jetske  Redeker
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pollux D1 2 6 2 0 0
2 IJssel D1 2 6 2 0 0
3 Forescate D1 2 6 2 0 0
4 Groen-Geel D1 2 6 2 0 0
5 Dordrecht D1 2 3 1 0 1
6 Berkel-Rodenrijs D1 2 3 1 0 1
7 Dopie D1 2 3 1 0 1
8 Pelikaan D1 2 3 1 0 1
9 Roomburg D1 2 0 0 0 2
10 Rapid D1 2 0 0 0 2
11 Kieviten D1 2 0 0 0 2
12 Ypenburg D1 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
26 sep Dopie D1 12:15 12:45 thuis - 1 Rabo-veld
1 okt R.M.H.C. de Pelikaan D1 18:50 20:30 uit
10 okt G.H.C. RAPID D1 12:15 12:45 thuis - 1 Rabo-veld
17 okt HC De IJssel D1 11:40 12:45 uit
31 okt Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 uit
7 nov VMHC Pollux D1 thuis
14 nov Berkel Rodenrijs D1 uit
21 nov De Kieviten D1 thuis
28 nov HC Ypenburg D1 uit
13 mrt MHC Forescate D1 uit
20 mrt Groen-Geel D1 thuis
27 mrt Dopie D1 uit
3 apr R.M.H.C. de Pelikaan D1 thuis
10 apr G.H.C. RAPID D1 uit
24 apr HC De IJssel D1 thuis
8 mei Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 thuis
15 mei VMHC Pollux D1 uit
22 mei Berkel Rodenrijs D1 thuis
29 mei De Kieviten D1 uit
12 jun HC Ypenburg D1 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Roomburg D1 Forescate D1 1-3
Pelikaan D1 Dopie D1 3-0
Dordrecht D1 Ypenburg D1 5-1
Pollux D1 Kieviten D1 5-0
Rapid D1 Groen-Geel D1 1-4
Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 3-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Forescate D1 Dordrecht D1 3-0
Dopie D1 Rapid D1 4-1
IJssel D1 Pelikaan D1 5-0
Groen-Geel D1 Roomburg D1 2-0
Ypenburg D1 Pollux D1 0-5
Kieviten D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-4